Mala z horského křišťálu Kód: 550

Neohodnoceno
Výrobce: Natures design
1 180 Kč
Skladem

Mala z horského křišťálu

Detailní popis produktu

Mala z horského křišťálu

Naturesa Vám přináší Mala z horského křišťálu.

Mala se používá k počítání odrecitovaných manter a zároveň k prohloubení koncentrace skrze pohyb kuliček. Různé materiály, ze kterých je Mala vyroben mají specifický účinek. V souladu s tradicí každé Mala má 108 kuliček.

Křišťál je dokonalým nositelem božího světla, které v sobě obsahuje všechny barvy duhy.

Po celé zemi byl vždy používán jako léčivý a magický kámen, a to buť ve formě kristalů (horský) nebo koulí (častá pomůcka při věštění). Pohled na sluneční paprsky procházející křišťálem má zcela specifické účinky, zejména uklidňuje a pomáhá soustřeďovat myšlenky. Rozhodně by neměl chybět v žádné domácnosti.

Křišťál symbolizuje nejvyšší čistotu a nejvyšší sílu. Je filtrem energií přičemž vše kladné v nás koncentruje a vše negativní od nás odebírá. Očištuje duši a posiluje celé tělo. Říká se že je klíčem k moudrosti a umožňuje nám vidět svět očima spravedlnosti a porozumění. Posiluje životní partnerství harmonizuje čakry a pomáhá překonávat pocity úzkosti z neznáma.

Pro příjemný spánek ho pokládejte pod polštář. Pro léčení může být položen na každou část těla. Zeslabuje ultrafialové záření, elektrický smog , radioaktivní paprsky a patogenní zóny. Jeho hlavní přínos je schopnost očišťovat krevní oběh od škodlivin z kouření , konzumace alkoholu, tučných jídel, nedostatku pohybu a stresu. Chrání prostor před negativní energií a léčí oční choroby.

Na temenní čakře – účinkuje na duševní pochody , lze jej použít od krční do základní čakry, účinné jsou zejména křišťálové náramky a náhrdelníky

Materiál: Křišťál

Délka: ca. 70 cm

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky